تاریخ : 17 شهریور 91
نویسنده : موسوی

آیا جنگنده‌های «فو» واقعا بر اساس تکنولوژی فضاییها ساخته شده بود؟ اگر اینطور بوده، آلمانها آن را از کجا به دست آوردند؟ نظریه پردازان «یو.اف.او»، به کشف بشقاب پرنده‌ای اشاره میکنند که در «جنگل سیاه»، در نزدیکی «فریبرگ» آلمان در 1936 سقوط کرد. برخی معتقدند که دانشمندان آلمانی، فضاپیما را تعمیر کرده‌اند تا انرژی و نیروی محرکه آن را مورد آزمایش قرار دهند و با مهندسی دوباره‌ای، قادر به تولید نوعی از تکنولوژی شده‌اند، که برخی آن را تکنولوژی خارجی مینامند (تصویر 181).

L. A. Marzulli
آیا نازیها این فضاپیما را گرفته‌اند و آیا نوعی معاهده بین آنها شکل گرفته؟ آیا نازیها جسدی هم پیدا کردند؟ این سخت است که بتوان گفت آنها چقدر در اختیار داشته‌اند (تصویر 182). آیا هیچ تماسی وجود داشته؟

George Noory
همیشه این تئوری وجود داشته که آنها یک فضاپیما را گرفته‌اند و مهندسی آن را تغییر داده‌اند. این کاملا ممکن است. آنها واقعا پیشرفته‌تر از هر فرهنگ دیگری در زمان خود بودند (تصویر 183). جای خوشوقتی‌ست از دانش آمریکایی‌ها که ما هم با دانش و تکنولوژی خودمان با آنها مبارزه کردیم (تصویر 184).

Robert H. Frisbee, PH.D
پس از جنگ جهانی دوم، نوعی تمرین توسط آمریکاییها شکل گرفت به نام «عملیات گیره‌ای». متحدین با همه این تکنولوژی آلمانی مواجه بودند (تصویر 185). موتورهای جت، هواپیماها، هواپیماها با موتور راکت، (تصویر 186) و همه این دستگاههای حیرت‌انگیز. یک مثال از آنچه که در «عملیات گیره» مورد استفاده بود، برای شما می‌آورم؛ درست در پایان جنگ، «وان بران» و تیمش (تصویر 187) شروع به طراحی یک راکت چند مرحله‌ای کردند که قادر بود به ایالات متحده برسد (تصویر 188). آنها همچنین برنامه‌ای برای ایستگاه فضایی داشتند، (تصویر 189) یک ایستگاه فضایی گَردان علمی تخیلی و علاوه بر این، آنها یک ذخیره کننده عظیم نور خورشید داشتند. یک آینه که برای تمرکز خورشید بر روی زمین طراحی شده بود. به عنوان نوعی اشعه مرگ. همه این ایده‌های عجیب، از این تیم سر میزد، که تبدیل شد به یک نیروی ضربتی برای ایالات متحده. در نهایت این «وان بران» (تصویر 190 و 191) بود که راکت «ساترن- 5» را ساخت (تصویر 192) که بتواند انسان را به ماه ببرد.

 تصویر 181

 تصویر 182

 تصویر 183

 تصویر 184

 تصویر 185

 تصویر 186

 تصویر 187

 تصویر 188

 تصویر 189

 تصویر 190

 تصویر 191

 تصویر 192


داستان جنگنده‌های «فو» در جنگ دوم جهانی (تصویر 193) درست مثل مبارزه لس‌آنجلس، (تصویر 194) در حد وسیعی به دست مورخین سنتی، فراموش یا نادیده گرفته شده است. اما اتفاقی که درست 2 سال پس از جنگ حادث شد، حتی تردیدهای بیشتری را دامن زد. اگر این غریبه‌ها واقعا وجود داشته باشند چه؟ و آیا ممکن است که یکی از ادوات آنها با «زمین» برخورد کرده باشد؟ (تصویر 195)
اغلب باستانشناسان این واقعیت را رد میکنند که موجودات فضایی در خلق «اهرام مصر» دست داشته‌اند (تصویر 196 تا 199). متخصصین الهیات و محققین مذهبی از پذیرش این ایده که حکایات «انجیل» (تصویر 200) یا «ماهابهاراتا» میتوانند توصیف دخالت غریبه‌ها باشند، سر باز میزنند. و دولتها هم در طول تاریخ، همواره گزارشهای پیرامون اینکه زمین مورد سرکشی «بشقابهای پرنده» واقع شده است را رد میکنند. اما در هشتم جولای 1947 گزارش مشاهده یک «یو.اف.او» وجود داشت که حتی دولت ایالات متحده نیز به سختی توانست آن را رد کند. چرا؟ زیرا این بار، گزارش، توسط ارتش ایالات متحده تایید شد.

 تصویر 193

 تصویر 194

 تصویر 195

 تصویر 196

 تصویر 197

 تصویر 198

 تصویر 199

 تصویر 200


Linda Moulton Howe
من دارم در «فاستر رنچ» بین «کورونا» و «رازول» در نیو مکزیکو قدم میزنم. که از جایی که موسوم به زمین مخروبه است، دور نیست، درست پشت آن تپه. و این زمین مخروبه، به سرفصلی برمیگردد در جولای 1947 (تصویر 201) در باره یک دیسک - یکی از آن «یو.اف.او»های مرموز - که در واقع درست همینجا سقوط کرد.

یک شب در اوایل جولای 1947، طوفانی شدید در نیو مکزیکو در جریان بود. صبح روز بعد، گله‌داری به نام «مک برَزِل» برای سرکشی خسارت بیرون رفت.

Julie Shuster
«مک برَزل» رفت بیرون تا مطمئن شود همه چیز سر جای خودش است (تصویر 202). او از این منطقه وسیع مخروبه عبور کرد. چیزهایی دید که هرگز پیش از این ندیده بود. این خبر را به دفتر کلانتر گزارش کرد. در 1947، «رازول» متعلق به «نیروی هوایی رازول» بود (تصویر 203). کلانتر با پایگاه تماس گرفت و پایگاه، افسری به نام «جس مارسل» را فرستاد و در این زمان بود که اینجا تبدیل به منطقه ارتش شد، به طوری که در هر نقطه‌ای از این منطقه میتوانستید آنها را ببینید.

در گزارش رسمی ارتش اظهارات مبهمی در باره آغاز جستجو در منطقه ذکر شده بود، «یک روز در هفته اخیر» (تصویر 204). اما چرا ارتش گزارش خود را فورا ابلاغ نکرد؟ و چرا آنها اینهمه درباره زمان وقوع، مبهم عمل کردند؟

Julie Shuster
یکی از بهترین چیزهایی که ما داریم، روزنامه هشتم جولای 1947 است، (تصویر 205) که «کلنل بلنچرد» دستوری ابلاغ کرد به ستوان «والتر هات» که افسر اطلاعات عمومی بود، مبنی بر اینکه در محدوده ما یک «بشقاب پرنده» مشاهده شده، که به «فورت وورت» و سرپرستان ارشد منتقل شده.

William Bramley
رازول واقعا یک نقطه عطف تاریخ «یو.اف.او» است. من فکر میکنم دلیل آن هم این بود که ارتش برای اولین بار تایید کرد که یک دیسک سقوط کرده در اختیار دارد (تصویر 206). و به دلیل تایید شدن در آن زمان، البته تولید یک هیجان کرد.

 تصویر 201

 تصویر 202

 تصویر 203

 تصویر 204

 تصویر 205

 تصویر 206


Julie Shuster
اما بعد در نهم جولای، «جنرال رِیمی» گزارشی منتشر کرد (تصویر 207) که میگفت: نه، این تنها یک بالون هواشناسی بوده. و این بهترین سرپوش مستدل، بر «یو.اف.او» است که تا کنون دیده شده.

سران ارتش، به منطقه به عنوان بخشی از ماجرای دیسک پرنده مراجعه میکردند (تصویر 208). یادداشتهای محلی، حتی تصادم را هم به همراه خسارات، گزارش داده‌اند. پس چرا در کمتر از 24 ساعت بعد، آنها ناگهان تصمیم گرفتند که آنچه یافته‌اند چیزی بیش از یک بالون هواشناسی نبوده؟
با اینحال، «بلنچارد» (تصویر 209) و «ریمی» (تصویر 210)، همچنان بر روایت خود پافشاری کردند. «ستوان هات» پای گزارش خود در سرتاسر زندگیش ایستاد (تصویر 211) و آنها که او را باور میکنند معتقدند که تکنولوژی ممکن است اخیرا شواهد غیر قابل تکذیبی فراهم کرده باشد که آنها همیشه در جستجوی آن بوده‌اند (تصویر 212).

 تصویر 207

 تصویر 208

 تصویر 209

 تصویر 210

 تصویر 211

 تصویر 212
صفحه قبل  ادامه مطلب در صفحه بعد  صفحه بعدadsموضوعات مرتبط: بیگانگان باستانی: فصل 1 - قسمت 5 ,
آخرین مطالب
:: هیتلر خودکشی نکرد (لینک اسناد سازمان سیا در کانال آپارات موجود است)
|ویدیوها|

  

 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات